x
  • Pradžia
  • >
  • Vilnius, Klaipėda ir Panevėžys šį sekmadienį taps saugaus eismo renginių miestais

Vilnius, Klaipėda ir Panevėžys šį sekmadienį taps saugaus eismo renginių miestais

2019-09-27

Šį sekmadienį (09.29) jau dešimtus metus iš eilės minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Ta proga Vilniuje prie Katedros, Klaipėdoje Atgimimo aikštėje ir Panevėžyje prie kultūros centro vyks Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (Kelių direkcija) organizuojami saugaus eismo renginiai „Būk matomas ir saugus“, kuriuose patyrę saugaus eismo specialistai pasidalins patarimais apie saugų eismą: kodėl svarbu rinktis tinkamą greitį, nešioti atšvaitus tamsiuoju paros metu, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio.

Renginio metu vyks ir specialiųjų pagalbos tarnybų  pasirodymas, o renginius užbaigs „X faktorius“ nugalėtojų koncertai, kuriuos žiūrovai galės patogiai stebėti įsitaisę sėdmaišiuose ir mėgautis užkandžiais iš maisto furgonėlių ant ratų.

„Būk matomas ir saugus“ svečiai galės dalyvauti ir interaktyviuose užsiėmimuose: pasimatuoti girtumą imituojančius akinius, kuriuos dėvint bus konstruojama dėlionė. Vyks inovatyvios orientacinės varžybos, kuriose teisingai atsakę į klausimus apie saugų eismą turės galimybę laimėti pagrindinį varžybų prizą – pasivažinėjimą super automobiliu.

Pastaruoju metu išpopuliarėjus elektriniams paspirtukams ir riedžiams, renginio svečiai galės išbandyti šias transporto priemones, susipažinti su jų valdymu ir saugiu elgesiu kelyje.

Renginyje vilkiko priekaboje įrengtame specialiame stende bus galima pamatyti ir įsitikinti, kaip svarbu tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui pėsčiajam turėti taisyklingai pritvirtintus atšvaitus, kurie gali išgelbėti gyvybę.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *