x
  • Pradžia
  • >
  • Vairuotojų ir keliaujančiųjų diena

Vairuotojų ir keliaujančiųjų diena

2017-09-20

Jau nuo 2010-ųjų paskutinį rugsėjo sekmadienį Lietuvoje minima Vairuotojų ir keliaujančiųjų diena, kurios pašaukimas – keisti eismo dalyvių elgesį ir ugdyti kultūrą kelyje, skatinti atsakomybę ir sąmoningumą krikščioniškų vertybių pagrindu, mažinti žuvusių ir sužeistų žmonių skaičių mūsų keliuose ir gatvėse.

Vairuotojų ir keliaujančiųjų diena, tiesa, šiek tiek kitokia nei iki šiol, šiemet bus minima rugsėjo 24 -ąją, o ją vainikuos mėgėjiškų vaizdo siužetų konkurso nugalėtojų apdovanojimas (siužetus galite pasižiūrėti Lietuvos automobilių kelių direkcijos Facebook paskyroje) ir kupinas šmaikščių ir lyriškų istorijų spektaklis.

Tad jau artėjantį sekmadienį, 12 val., Lietuvos automobilių kelių direkcija kviečia visus keliautojus atvykti į Vilniaus Šv.  Ignoto bažnyčią (Šv. Ignoto g. 6), kur po Šv. Mišių vyks minėtų vaizdo siužetų konkurso saugaus eismo tema laureatų apdovanojimai, o po jų susirinkusių lauks ir ypatinga dovana – aktorės Virginijos Kochanskytės spektaklis „Gyvenimas kaip graži kelionė“.

Šį prasmingą sumanymą inicijavo Susisiekimo ministerija, Lietuvos vyskupų konferencija, Lietuvos automobilių kelių direkcija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Policijos departamentas.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *