x
  • Pradžia
  • >
  • Už darnų bendradarbiavimą, bet ne kelių kokybės sąskaita

Už darnų bendradarbiavimą, bet ne kelių kokybės sąskaita

2017-08-18

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) pastebi vis daugiau atvejų, kai laimėję darbų atlikimo konkursus, rangovai pradeda vilkinti darbus, vėluoja juos pradėti. Taip besielgiantys rangovai, riziką dėl darbų vėlavimo privalo įsivertinti patys. Pasitaiko atvejų, kai darbų vėlavimas teisinamas tuo, kad LAKD nelabai geranoriškai bendradarbiauja su rangovais ir nederina dokumentų, reikalingų tiems darbams pradėti. Akivaizdu, kad didėjant konkurencijai, pasiūlymų kaina mažėja, todėl ne retai pastebimas rangovų noras siekti pelno ir kokybės sąskaita.

Kelių direkcija atkreipia dėmesį, kad kokybės reikalavimai infrastruktūrinių projektų įgyvendinimui, neatsižvelgiant į rangovo pasiūlytą darbų kainą, tikrai lieka griežti – kelių statybos ir remonto darbams naudojamos medžiagos turi atitikti visus normatyvinius dokumentus, rangovai privalo vykdyti visus sutartinius įsipareigojimus.

LAKD visada pasisako už kokybišką ir glaudų bendradarbiavimą, bet tik ne kelių kokybės sąskaita. Kelių direkcija siekia, kad Lietuvos keliai be remontų tarnautų ne mažiau kaip 20 metų, todėl jokie veiksmai, neužtikrinantys darbų kokybės, nebus toleruojami.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *