x

Šventės turi būti saugios

2017-12-22

Artėja gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos. Šiais metais joms pasiruošti ir švęsti turėsime net 4 laisvas dienas, todėl būtina įvertinti, kad eismas keliuose bus intensyvesnis nei paprastą žiemos savaitgalį. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susiekimo ministerijos perspėja, kad eismo dalyviams pavojingiausias metas yra prieš šventes ir iš karto po jų, nes dėl padidėjusio eismo intensyvumo, skubėjimo, išsiblaškymo išauga eismo įvykių skaičius.
Visus eismo dalyvius šventiniu laikotarpiu raginame būti ypač dėmesingus keliuose.

Nors meteorologai šventiniu laikotarpiu nepranašauja sniego ir pūgų, vis dėlto didesnių temperatūros svyravimų bus. Primename, kad žiemą eismo sąlygos gali keistis labai greitai, todėl būtina rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį, atidžiai planuoti keliones. Pastebėtina, kad ne visi eismo dalyviai tinkamai įvertina besikeičiančias orų ir eismo sąlygas, matomumą, kelio dangos būklę, savo automobilio techninę būklę, padangų protektoriaus gylį ir tai lemia skaudžius įvykius keliuose.

Pėstieji taip pat neturėtų užmiršti saugumo – einant keliu tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui yra privaloma turėti atšvaitą, pritvirtintą taip, kad jį matytų kiti eismo dalyviai.

Saugių visiems švenčių.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *