x
  • Pradžia
  • >
  • Pasirašyta sutartis su Marijampolės profesinio rengimo centru

Pasirašyta sutartis su Marijampolės profesinio rengimo centru

2016-06-28
Birželio 28 dieną Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD), kelius prižiūrinčių įmonių atstovai bei asociacija „Lietuvos keliai” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Marijampolės profesinio rengimo centru.
Sutarta bendradarbiauti rengiant kelių statybos ir priežiūros programos specialistus, populiarinti minėtą specialybę, organizuoti studentų praktikas.
Sutartyje taip pat numatyta sudaryti sąlygas Marijampolės profesinio rengimo centro darbuotojams ir mokiniams susipažinti su naujausia automobilių kelių tiesybos ir priežiūros technine, technologine ir programine įranga. Taip pat, esant poreikiui, kviesti profesinio rengimo centro mokytojus dalyvauti sprendžiant aktualias darbų technologijų, kelių tiesimo įrangos problemas, kitaip bendradarbiauti.
Susitarimai su mokslo įstaigomis yra svarbūs, nes patyrę ir kvalifikuoti specialistai kelius tiesiančioms ir juos prižiūrinčioms įmonėms yra itin reikalingi. Juk nuo jų darbo kokybės priklauso ne tik susisiekimo patogumas, bet ir eismo saugumas.
Sutarties pasirašymas sutapo su gražia švente. Tą dieną vyko Marijampoles profesinio rengimo centro absolventų diplomų įteikimas. 25 absolventai pasirinko šiuo metu itin paklausią kelių statybos ir priežiūros specialybę. Sveikiname būsimus kolegas.
LAKD inf.
Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *