x
  • Pradžia
  • >
  • Naktiniai traukiniai leis sumažinti transporto srautus kelyje į Kauno oro uostą

Naktiniai traukiniai leis sumažinti transporto srautus kelyje į Kauno oro uostą

2017-07-12

Nuo liepos 14 d., perkėlus skrydžius iš Vilniaus į Kauno oro uostą, AB „Lietuvos geležinkeliai“ organizuoja naktinių traukinių eismą maršrutu Vilnius–Kaunas–Vilnius. Kaip teigia bendrovės atstovai, traukinių grafikai suderinti su autobusų grafikais, todėl atvykę į Kauno geležinkelio stotį keleiviai galės persėsti į Kauno miesto 29 autobusą, kuris juos nuveš į Kauno oro uostą.

Nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d., papildomas naktinis traukinys maršrutu Vilnius–Kaunas iš Vilniaus išvažiuos kasdien 1 val. 35 min., o Kauną pasieks 2 val. 40 min. Iš Kauno geležinkelio stoties oro uostą keleiviai galės pasiekti autobusais, kurių grafikai suderinti su traukinių grafikais. Iš Kauno papildomas naktinis traukinys išvyks kasdien 1 val. 50 min., o į Vilnių grįš 2 val. 56 min.

Tikimasi, kad tai padės sumažinti į Kauno oro uostą ir iš jo automobiliais vykstančių keleivių skaičių. Kelininkai primena, kad visi kelio darbai kelyje iš Kauno į Karmėlavą ir atgal iki liepos 14 d. bus baigti arba pristabdyti, o mobilios kelininkų brigados visą mėnesį šiame ruože budės ištisą parą.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *