x
  • Pradžia
  • >
  • MITA kviečia registruotis įmones į aptarimą dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos ikiprekybinio pirkimo

MITA kviečia registruotis įmones į aptarimą dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos ikiprekybinio pirkimo

2018-07-24

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos vykdo ikiprekybinį pirkimą, kuriuo siekiama sukurti nanomedžiagomis modifikuotą, automobilių kelių dangų tvarumą didinantį asfalto mišinį, pasižymintį dideliu atsparumu klimatinių veiksnių ir transporto priemonių apkrovų poveikiui.

Ikiprekybinių pirkimų tikslas  – paskatinti kurti naujus, į paklausą orientuotus, produktus ir jų pagalba išspręsti viešojo sektoriaus ir visuomenės problemas, šiuo atveju gerinti Lietuvos kelius, sukuriant jiems išskirtinį asfalto mišinį.

Egzistuoja ne viena priežastis, kodėl įmonėms yra verta dalyvauti ikiprekybiniuose pirkimuose. Tai puiki galimybė prisidėti, kuriant unikalius sprendimus, norint išspręsti konkrečias problemas bei išbandyti naujoves. Taip pat egzistuoja abipusės naudos principas (angl. „win – win“), t.y., visų dalyvių darbas apmokamas vienodai kiekviename ikiprekybinio pirkimo etape.

Šiais ikiprekybiniais pirkimais susidomėjusias įmones kviečiame registruotis į viešą pirkimų sąlygų aptarimą, kuris vyks 2018 m. rugpjūčio 2 d. 10-12 val. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje (MITA)  (II aukštas, A. Goštauto g. 12-219, LT-01108, Vilnius).
Viešo aptarimo metu Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir MITA atstovai atsakinės į įmonių klausimus, susijusius su minėtais ikiprekybiniais pirkimais.

MITA teikiamos konsultacinės paslaugos dalyviams apima:

  • Informacijos suteikimą apie ikiprekybinių pirkimų procesą, principus, dalyvavimo sąlygas, kurios dėl teisinio reglamentavimo skiriasi nuo įprastos verslo ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimo formos – viešojo pirkimo;
  • Reikalingų dokumentų ikiprekybiniams pirkimams parengimą;
  • Partnerių paiešką.

Susipažinti su pirkimo sąlygomis

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *