x
  • Pradžia
  • >
  • Kviečiame susipažinti su automobilių kelių bitumų techninių reikalavimų aprašo projektu

Kviečiame susipažinti su automobilių kelių bitumų techninių reikalavimų aprašo projektu

2022-12-06

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) kviečia susipažinti su „Automobilių kelių bitumų ir polimerais modifikuotų bitumų techninių reikalavimų aprašas TRA Bitumas 22“ projektu, kuris nustato reikalavimus kelių bitumams ir polimerais modifikuotiems bitumams, naudojamiems valstybinės reikšmės kelių tiesimui, rekonstrukcijai, remontui (taisymui) ir priežiūrai.

Apraše pateikiamos kelių bitumų ir polimerais modifikuotų bitumų savybės ir atitinkami reikalavimai bitumams, skirtiems surišti užpildus, gaminant asfalto mišinius, naudojamus kelių dangoms įrengti ir taisyti (remontuoti). Apraše pateiktos lentelės su reikalavimais naudojamiems kelių bitumams, minkštiesiems kelių bitumams ir polimerais modifikuoti bitumams.

Techninių reikalavimų aprašas aktualus Kelių direkcijos rangos darbų vykdytojams (fiziniams ir juridiniams asmenims) gaminantiems ir klojantiems asfalto mišinių dangas valstybinės reikšmės keliuose arba tiriantiems šių asfalto mišinių savybes.

Pasiūlymus projektui kviečiame teikti elektroniu paštu iki šių metų gruodžio 16 d. el. Gauti pasiūlymai ir pastebėjimai bus įvertinti rengiant galutinę dokumento redakciją. Patvirtintas „Automobilių kelių bitumų ir polimerais modifikuotų bitumų techninių reikalavimų aprašas TRA Bitumas 22“ bus paskelbtas Kelių direkcijos tinklalapyje.