x
  • Pradžia
  • >
  • Kelių tinklas Lietuvoje: iššūkiai, sprendimai, perspektyvos

Kelių tinklas Lietuvoje: iššūkiai, sprendimai, perspektyvos

2019-03-12

Š. m. kovo 13 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) organizuoja profesinę konferenciją „Kelių tinklas Lietuvoje: iššūkiai, sprendimai, perspektyvos“.

Konferencija skirta projektuotojams, rangovams, ekspertams, techninės priežiūros inžinieriams, moksliniams darbuotojams, tyrėjams, būsimiems profesionalams ir kitiems besidomintiems minėta tema. Laukiama apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos.

Renginyje Kelių direkcijos ir VšĮ Transporto kompetencijų agentūros specialistai, Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai pristatys naujas tendencijas, standartus, bus kalbama apie planavimo ir projektavimo etapus, aptariami projektų įgyvendinimo ir kokybės valdymo klausimai.

Konferencijoje numatyta dviejų dalių diskusija „Kaip valdyti Lietuvos kelių tinklą, kad jis atitiktų vartotojų lūkesčius“, kurioje pakviesti dalyvauti Susisiekimo ministerijos ir kitų valstybės institucijų, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, asociacijos „Lietuvos keliai“ ir kiti verslo atstovai.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *