x
  • Pradžia
  • >
  • Kelių direkcija kviečia į saugaus eismo renginį visai šeimai

Kelių direkcija kviečia į saugaus eismo renginį visai šeimai

2021-08-20

Jau rytoj, šeštadienį, VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija kviečia atvykti į Vilniaus Katedros aikštę, kurioje vyks visai šeimai skirtas saugaus eismo renginys „Būk atsakingas kelyje“: nuo 12.00 iki 16.00 val., laukiami visi eismo dalyviai – nuo pačių jauniausių iki vyriausių.

Renginys skirtas artėjančiai rugsėjo 1-ajai, kai gatvėse ir keliuose pagausėja automobilių, o į mokyklas grįžta vasaros ir atostogų atpalaiduoti mokiniai. „Būk atsakingas kelyje“ – puiki proga visiems priminti, eisme turime būti dėmesingi, atsakingi ir supratingi.

Renginyje specialiai vaikams bus įrengta elektromobilių trasa su kelio ženklais, kurioje vaikams gerai žinomi animacinio filmo „Transformeriai“ ir „Šunyčiai patruliai“ herojai supažindins su kelio ženklų reikšme bei saugaus elgesio kelyje taisyklėmis. Vaikų taip pat lauks ir edukacinė atšvaitų zona, o vyresni renginio dalyviai savo teorines žinias apie saugų eismą galės pasitikrinti įrengtame interaktyviame ekrane arba renginio metu vyksiančiose orientacinėse varžybose. Renginio metu bus galima detaliau sužinoti važiavimo elektriniais paspirtukais taisykles bei atlikti bandomuosius važiavimus tam specialiai įrengtoje edukacinėje trasoje.

Saugaus eismo akcijoje „Būk atsakingas kelyje“ aktyviai dalyvaus Lietuvos specialiosios tarnybos: Lietuvos policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos specialistai, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos pareigūnai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Lietuvos kariuomenės atstovai. Visiems norintiems bus leista susipažinti su tarnybiniais automobiliais, kuriuose sumontuota speciali įranga, dalyviams bus rodomas galimas jų panaudojimas ir primenama, kad kelyje dera būti atsakingiems.

Renginio metu dalyviai galės pasiklausyti grupės „Justin 3“ muzikinių pasirodymų, o pabaigoje pasižiūrėti sukrečiantį vaizdo pristatymą apie tai, kaip gyvenimus negrįžtamai gali pakeisti SMS žinutė ir neatsakingas vairavimas. „Ar tikrai ta žinutė tokia svarbi?“, – turėtume paklausti savęs kiekvienas iš mūsų, kai vairuodami ranką tiesiame telefono link.

Maloniai kviečiame visus vilniečius ir miesto svečius š. m. rugpjūčio 21 dieną 12.00 valandą atvykti į Vilniaus Katedros aikštę!

Renginio dalyviai raginami būti saugūs ne tik dalyvaudami eisme, bet ir kitose situacijoje. Esant vis dar nepalankiai epidemiologinei situacijai Lietuvoje, akcijos dalyvių prašoma laikytis saugaus atstumo nuo kitų asmenų, rekomenduojama bendraujant dėvėti kaukes, nesibūriuoti, paisyti visų aktualių saugumo reikalavimų, susijusių su Lietuvos Vyriausybės paskelbta valstybės lygio ekstremaliąja situacija visoje šalyje dėl koronaviruso COVID-19 plitimo grėsmės.

Visą renginio „Būk atsakingas kelyje“ programą rasite čia.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *