x
  • Pradžia
  • >
  • Informacija vykstantiems į pajūrį

Informacija vykstantiems į pajūrį

2017-06-22

Kelių direkcija vairuotojams, šį savaitgalį vykstantiems į pajūrį, praneša, kad kelyje jų lauks kelios kliūtys, kurias įveikti neturėtų būti sudėtinga.

Pirmoji kliūtis – tai galima spūstis prie įvažiavimo į magistralinį kelią A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda iš Kauno (Savanorių prospekto, Klaipėdos kryptimi). Ji gali rastis dėl skubių kelio remonto darbų, susijusių su Vilniaus oro uosto uždarymu ir numatomu transporto srautų augimu į Karmėlavos oro uostą. Nors šie darbai vyksta ruože nuo Kauno iki Karmėlavos, tikėtina, kad savaitgalį, padidėjus automobilių srautui, gali susiformuoti transporto spūstis.

Antroji kliūtis laukia tų, kurie važiuoja į Neringą. Kelyje Nr. 2254 privažiuojamajame kelyje prie II-osios perkėlos nuo kelio Smiltynė–Nida nuo 0 iki 1,3 km (iš karto persikėlus keltu nuo Klaipėdos miesto centro) vykdomi kelio rekonstravimo darbai, įrengiama žiedinė sankryža.

Kelių direkcija, atsižvelgdama į savaitgaliais padidėjančius atvykstančių į Neringą poilsiautojų srautus, sutarė su darbus atliekančiais rangovais, kad nuo penktadienio iki pirmadienio minėtame kelyje būtų atliekami tik būtiniausi darbai, o važiuojamojoje dalyje darbai nevyktų.

Vairuotojų prašome stebėti kelio ženklus, vairuoti atidžiai.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *