x
  • Pradžia
  • >
  • Greičiau, patogiau, paprasčiau: gera žinia vairuotojams

Greičiau, patogiau, paprasčiau: gera žinia vairuotojams

2017-06-30

Modernumas ir funkcionalumas skinasi kelią šiandienos transporto sistemoje. Pastarosios savaitės naujiena, skirta tam tikros kategorijos transporto priemonių vairuotojams, turėtų padėti greičiau ir patogiau susimokėti kelių naudotojo mokestį.

Kelių direkcija su ūkio subjektų grupe, sudaryta iš bendrovių „Tolleda“ ir „Proit“, pasirašė sutartį „Kelių naudotojo mokesčio sumokėjimo registravimo paslaugos“.

Per pirmuosius 6 sutarties mėnesius bus kuriamas kelių naudotojo mokesčio (toliau – KNM) sumokėjimo registravimo modulis. Sukūrus jį, vairuotojai dar pusmetį turės galimybę susimokėti šį mokestį ir senuoju būdu (perkant vinjetę), ir naujuoju – per informacinę sistemą.

Vėliau KNM mokesčio paslaugos bus teikiamos tik per informacinę sistemą – namuose ar biure. Neturintys tokios galimybės, turės apsilankyti viename iš beveik 300 mokesčio sumokėjimo punktų, esančių Lietuvos Respublikos teritorijoje veikiančiose degalinėse ar kitose vietose: prie valstybės sienos kirtimo vietų, prie išvažiavimų į mokamus valstybinės reikšmės kelius ir kitose vairuotojams strategiškai patogiose vietose.

Kelių direkcija įsitikinusi, kad naujoji KNM sumokėjimo sistema bus inovatyvesnė, patogesnė ir paprastesnė vartotojui.

Primename, kad KNM privalo mokėti M2, M3, N1, N2 ir N3 klasių transporto priemonių ar jų junginių valdytojai, važiuojantys tam tikrais magistralinių kelių ruožais, kuriuos rasite Kelių direkcijos svetainėje, paspaudę čia.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *