x

Darbotvarkė

2022 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
2022-10-28

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus Strateginio planavimo ir valdymo sesijoje.

2022-10-27
14.30 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus susitikime su AB „Telia“ atstovais dėl 5G ryšio tarptautiniuose transporto koridoriuose.

2022-10-26
13.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius dalyvaus susitikime su Neringos meru Dariumi Jasaičiu.

16.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius dalyvaus nuotoliniame susitikime su AB „LTG Infra“ atstovais.

2022-10-25
10.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis  dalyvaus susitikime su UAB „TEC“  direktoriumi.

10.30 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus susitikime su UAB „Fegda“ atstovais.

12.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus nuotoliniame CEDR Webinar: Fact Sheet 2022 Hard Shoulder Running.

12.30 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius kartu su Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministru Juliumi Skačkausku lankysis Vievio Paparčių viaduko statybų aikštelėje.

2022-10-24
9.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus susitikime su UAB „Tilsta“ atstovais.

10.30 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus susitikime su UAB „Fegda“ atstovais.

14.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus susitikime su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos viceministrais.

2022-10-21
8.30 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus nuotoliniame susitikime su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos skyrių vadovais.  

13.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus susitikime su rangovais AB „Eurovia Lietuva“.

2022-10-20

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus 4-ajame Tarptautiniame Transporto Inovacijų forume, Litexpo.

15.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus susitikime  su AB „Kelių priežiūra“ atstovais.

2022-10-19
15.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus nuotoliniame susitikime su UAB “Kelprojektas” atstovais.

16.30 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus susitikime  su AB „Kauno tiltai“ atstovais.

2022-10-18

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius išvykęs į komandiruotę Ženevoje, Šveicarijos Konfederacijoje.

14.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius, pavaduojantis direktorių, Aivaras Vilkelis dalyvaus nuotoliniame susitikime su Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos atstovais.

2022-10-17

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius išvykęs į komandiruotę Ženevoje, Šveicarijos Konfederacijoje.

9.00 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius, pavaduojantis direktorių, Aivaras Vilkelis ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus susitikime su rangovais UAB „YIT Lietuva“.

10.30 val.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius, pavaduojantis direktorių, Aivaras Vilkelis ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus susitikime su UAB „Alkesta“ atstovais.